ALP Modulaire lijnverlichting Easy fit ceiling mounting bracket - 0600700011
Artikelnummer: 23432341 | Fabrikantnummer: 0600700011 | EAN: 8720094411705
Het productnummer van de fabrikant is 0600700011. Het EAN nummer is 8720094411705. Het interne artikelnummer is 23432341.
Alp toebehoren voor nieuwe lijn verlichting. Ophang beugel voor platte montage. Toepassing 1 per 3M. Bij noodverlichting 1 extra.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Modulaire lijnverlichting
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsklasse | Geen |
| Lengte | 1500 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Uitvoering | Overig |
| Kleur | Chroom |
| Hoogte | 10 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Nee |
| Met bedrading | Nee |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23432341
Fabrikantnummer: 0600700011