ALP Alp Easy Fit Track Rail Easy fit track rail 7-wire - 0601000211
Artikelnummer: 23432350 | Fabrikantnummer: 0601000211 | EAN: 8720094411750
Het productnummer van de fabrikant is 0601000211. Het EAN nummer is 8720094411750. Het interne artikelnummer is 23432350.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Track Rail
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Lengte | 1437 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Model | 1 basisunit |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23432350
Fabrikantnummer: 0601000211