ALP Alp Easy Fit Easy fit ip54 aluminium afdekking - 0610600011
Artikelnummer: 23464497 | Fabrikantnummer: 0610600011 | EAN: 8720207108584
Het productnummer van de fabrikant is 0610600011. Het EAN nummer is 8720207108584. Het interne artikelnummer is 23464497.
Alp Easy Fit IP54 aluminium blindplaat voor nieuwe lijnverlichting.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Lengte | 1453 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 23464497
Fabrikantnummer: 0610600011