ALP Alp Easy Fit Montagerail IP54 Easy fit montagerail ip54 1bu 7-polig 1437MM - 0610002211
Artikelnummer: 23464495 | Fabrikantnummer: 0610002211 | EAN: 8720207108591
Het productnummer van de fabrikant is 0610002211. Het EAN nummer is 8720207108591. Het interne artikelnummer is 23464495.
Alp Easy Fit montagerail voor de constructie van nieuwe lichtlijnen met een afmeting van 1453MM.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Montagerail IP54
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsklasse | I |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Uitvoering | 1 basisunit |
| TL-lampvermogen basisunit | 58 W |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Lengte | 1453 mm |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23464495
Fabrikantnummer: 0610002211