ALP Alp Easy Fit Montagerail Einde IP54 Easy fit montagerail einde ip54 1bu 7-polig 1437MM - 0610102211
Artikelnummer: 23464489 | Fabrikantnummer: 0610102211 | EAN: 8720207108621
Het productnummer van de fabrikant is 0610102211. Het EAN nummer is 8720207108621. Het interne artikelnummer is 23464489.
Alp Easy Fit montagerail voor de constructie van nieuwe lijnen met een maat van 1437MM.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Montagerail Einde IP54
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsklasse | I |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Uitvoering | 1 basisunit |
| TL-lampvermogen basisunit | 58 W |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Lengte | 1453 mm |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23464489
Fabrikantnummer: 0610102211