ALP Alp Easy Fit Montagerail Easy fit montagerail 2018MM 1bu 7-draads - 3600002211
Artikelnummer: 23642906 | Fabrikantnummer: 3600002211 | EAN: 8720207115018
Het productnummer van de fabrikant is 3600002211. Het EAN nummer is 8720207115018. Het interne artikelnummer is 23642906.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Montagerail
Toon alle producten in deze serie |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Nee |
| Met bedrading | Nee |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Model | Overig |
| Lengte | 2018 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23642906
Fabrikantnummer: 3600002211