ALP Modulaire lijnverlichting Easy fit suspension bracket set 6M - 3600900611
Artikelnummer: 23643082 | Fabrikantnummer: 3600900611 | EAN: 8720094413990
Het productnummer van de fabrikant is 3600900611. Het EAN nummer is 8720094413990. Het interne artikelnummer is 23643082.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Modulaire lijnverlichting
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsklasse | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Uitvoering | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 10 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Lengte | 6000 mm |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Nee |
| Met bedrading | Nee |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23643082
Fabrikantnummer: 3600900611