ALP Industrie verlichting LED batten TMX204 led-kit T8 36W 840 90D - 3004042111
Artikelnummer: 23244242 | Fabrikantnummer: 3004042111 | EAN: 8720207102773
Het productnummer van de fabrikant is 3004042111. Het EAN nummer is 8720207102773. Het interne artikelnummer is 23244242.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Industrie verlichting LED batten
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Met schakelaar | Nee |
| Beschermingsklasse | I |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Breedte | 65 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 85 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 1220 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 7800 lm |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Aansluitwijze | Vlakstekker |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Geschikt voor lampvermogen | 24 - 48 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3800 - 4200 K |
| Niet dimbaar | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Artikelnummer: 23244242
Fabrikantnummer: 3004042111