ALP Alp TMX204 LED-kit T8 36W TMX204 led-kit T8 36W 850 120° - 3004052011
Artikelnummer: 23244243 | Fabrikantnummer: 3004052011 | EAN: 8720207102780
Het productnummer van de fabrikant is 3004052011. Het EAN nummer is 8720207102780. Het interne artikelnummer is 23244243.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp TMX204 LED-kit T8 36W
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Breedte | 65 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 85 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal | Aluminium |
| Slagvastheid | IK06 |
| Lengte | 1220 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Aansluitwijze | Vlakstekker |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8640 lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 160 lm/W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 24 - 48 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4800 - 5200 K |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Standen |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Nom. stroom | 200 - 350 mA |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Met lampbeschermkorf | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Artikelnummer: 23244243
Fabrikantnummer: 3004052011