Amw Connect buisknipper 5/8-3/4" (16-19 MM) - 99110401
Artikelnummer: 22408915 | Fabrikantnummer: 99110401 | EAN: 8719724000068
Het productnummer van de fabrikant is 99110401. Het EAN nummer is 8719724000068. Het interne artikelnummer is 22408915.
Beide knippers zijn uitgerust met een hoogwaardig uitwisselbaar snijelement met lange standtijd.
AMW-Connect Buisknipper 5/8-3/4" (16 - 19 mm)
| Klasse |
Buisschaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
amw connect
Toon alle producten van amw connect |
| Serie |
Snij- en zaaggereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 250 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor buisdiameter | 16 - 19 mm |
| Rateluitvoering | Nee |
| Handvat | Kunststof huls |
| Geschikt voor rubber buis | Nee |
| Categorieën |
Schaar
Zaag en schaar Gereedschap |
Lowe Afkortschaar PVC buis 16-19MM
Artikelnummer: 20900415
Fabrikantnummer: 11933405
Amw Connect universeel reservemes
Artikelnummer: 22515231
Fabrikantnummer: 99110405