Amw Connect P25 schaar 90° - 99110402
Artikelnummer: 22408916 | Fabrikantnummer: 99110402 | EAN: 8719724000082
Het productnummer van de fabrikant is 99110402. Het EAN nummer is 8719724000082. Het interne artikelnummer is 22408916.
Beide knippers zijn uitgerust met een hoogwaardig uitwisselbaar snijelement met lange standtijd.
AMW-Connect Profielschaar 90° P25 30x30mm 220mm
| Klasse |
Buisschaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
amw connect
Toon alle producten van amw connect |
| Serie |
Snij- en zaaggereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 250 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Rateluitvoering | Nee |
| Handvat | Kunststof huls |
| Geschikt voor rubber buis | Nee |
| Geschikt voor buisdiameter | 0 - 30 mm |
| Categorieën |
Schaar
Zaag en schaar Gereedschap |
Lowe Afkortschaar voor K25
Artikelnummer: 20896878
Fabrikantnummer: 61.43.10002500