ANAMET KOPPELINGEN, UIG/UI Rechte Koppeling, compact, TBV uig / ui, male, M 25 X 1,5 - 3/4" - 7120257
Artikelnummer: 26706226 | Fabrikantnummer: 7120257 | EAN: 8717114220928
Omschrijving
rechte koppeling, compact, tbv UIG / UI, male, M 25 x 1,5 - 3/4"
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ANAMET
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7120257. Het EAN nummer is 8717114220928. Het interne artikelnummer is 26706226.
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ANAMET
Toon alle producten van ANAMET |
| Serie |
KOPPELINGEN, UIG/UI
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Totale lengte | 33 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | 3/4" |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Eendelig | Nee |
| Draadaansluitmaat | M25 x 1,5 |
| Totale hoogte | 33 mm |
| Grootste buitendiameter slang | 26 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 40 - 67 |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 300 °C |
| Kleinste binnendiameter slang | 18.5 mm |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Ja |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Nom. diameter | mm |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Huidige product
ANAMET KOPPELINGEN, UIG/UI Rechte Koppeling, compact, TBV uig / ui, male, M 25 X 1,5 - 3/4"
Artikelnummer: 26706226
Fabrikantnummer: 7120257