ANAMET MESSING COMPACT KOPP., MULTITITE Compact Koppeling recht messing ver., ip 65 - M 63 X 1,5 - FCD/ fce 50 - 7120604
Artikelnummer: 26723906 | Fabrikantnummer: 7120604 | EAN: 8717114159525
Omschrijving
COMPACT KOPPELING RECHT MESSING VER., IP 65 - M 63 x 1,5 - FCD/ FCE 50
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ANAMET
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7120604. Het EAN nummer is 8717114159525. Het interne artikelnummer is 26723906.
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ANAMET
Toon alle producten van ANAMET |
| Serie |
MESSING COMPACT KOPP., MULTITITE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Totale lengte | 52 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 48 mm |
| Model | Recht |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -45 - 105 °C |
| Grootste buitendiameter slang | 56 mm |
| Totale hoogte | 76 mm |
| Kleinste binnendiameter slang | 48 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 40 - 65 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Ja |
| Draadaansluitmaat | M63 x 1,5 |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Huidige product
ANAMET MESSING COMPACT KOPP., MULTITITE Compact Koppeling recht messing ver., ip 65 - M 63 X 1,5 - FCD/ fce 50
Artikelnummer: 26723906
Fabrikantnummer: 7120604