Apc Smart-ups 1000va LCD - SMT1000RMI2UC
Artikelnummer: 23744998 | Fabrikantnummer: SMT1000RMI2UC | EAN: 731304332985
Het productnummer van de fabrikant is SMT1000RMI2UC. Het EAN nummer is 731304332985. Het interne artikelnummer is 23744998.
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
APC Smart-UPS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 86 mm |
| SNMP | Nee |
| Breedte | 432 mm |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Uitgangsschijnvermogen | 1000 VA |
| Bouwvorm | 19" model |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 4 |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Modulair | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Efficiëntie overall | 92 % |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 700 W |
| Gewicht | 22.5 kg |
| Uitgangs Power Factor | 0.7 |
| Efficiëntie in eco-modus | 96 % |
| Diepte | 477 mm |
| USB-interface | Ja |
| Overbruggingstijd vollast | 8.42 min |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0.05 % |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric