Fischer BORGMOER M10 RVS DS100 - 80310001
Artikelnummer: 20530207 | Fabrikantnummer: 80310001 | EAN: 8712061054800
Het productnummer van de fabrikant is 80310001. Het EAN nummer is 8712061054800. Het interne artikelnummer is 20530207.
| Klasse |
Moer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Zelfborgend | Ja |
| Linkse draad | Nee |
| Met nylonring | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Lasbaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Model | Moer |
| Buitendiameter | mm |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Fischer TAPBOUT M10X25 RVS DS100
Artikelnummer: 20523482
Fabrikantnummer: 80110271
Fischer TAPBOUT M10X35 RVS DS100
Artikelnummer: 20523499
Fabrikantnummer: 80110341
Fischer TAPBOUT M10X20 RVS DS100
Artikelnummer: 20523551
Fabrikantnummer: 80110231
Fischer ZESKBOUT 80010311 DS100
Artikelnummer: 22660655
Fabrikantnummer: 80010311
Fischer ZESKBOUT 80010341 DS100
Artikelnummer: 22660657
Fabrikantnummer: 80010341
Fischer ZESKBOUT 80010371 DS100
Artikelnummer: 22660659
Fabrikantnummer: 80010371
Fischer ZESKBOUT 80010391 DS100
Artikelnummer: 22660661
Fabrikantnummer: 80010391
Fischer ZESKBOUT 80010401 DS50
Artikelnummer: 22660663
Fabrikantnummer: 80010401
Fischer ZESKBOUT 80010421 DS50
Artikelnummer: 22660665
Fabrikantnummer: 80010421
Fischer ZESKBOUT 80010441 DS50
Artikelnummer: 22660667
Fabrikantnummer: 80010441
Fischer ZESKBOUT 80010461 DS50
Artikelnummer: 22660669
Fabrikantnummer: 80010461
Fischer ZESKBOUT 80010481 DS50
Artikelnummer: 22660671
Fabrikantnummer: 80010481
Fischer ZESKBOUT 80010491 DS50
Artikelnummer: 22660673
Fabrikantnummer: 80010491
Fischer ZESKBOUT 80010511 DS50
Artikelnummer: 22660675
Fabrikantnummer: 80010511
Fischer ZESKBOUT 80010551 DS50
Artikelnummer: 22660677
Fabrikantnummer: 80010551
Fischer ZESKBOUT 80010581 DS50
Artikelnummer: 22660679
Fabrikantnummer: 80010581
Fischer ZESKBOUT 80010611 DS50
Artikelnummer: 22660681
Fabrikantnummer: 80010611
Fischer ZESKBOUT 80010641 DS50
Artikelnummer: 22660683
Fabrikantnummer: 80010641
Fischer ZESKBOUT 80010671 DS50
Artikelnummer: 22660685
Fabrikantnummer: 80010671
Fischer ZESKBOUT 80010701 DS50
Artikelnummer: 22660687
Fabrikantnummer: 80010701