Fischer DRDSTANG M6 RVS 1MT LG - 81306001
Artikelnummer: 20280204 | Fabrikantnummer: 81306001 | EAN: 8712061057375
Het productnummer van de fabrikant is 81306001. Het EAN nummer is 8712061057375. Het interne artikelnummer is 20280204.
| Klasse |
Draadstang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Met snijgroeven | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer DRDSTANG 81306002
Artikelnummer: 22664406
Fabrikantnummer: 81306002
Fischer DRDSTANG 81306003
Artikelnummer: 22664407
Fabrikantnummer: 81306003