Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500 - 80404231
Artikelnummer: 20430058 | Fabrikantnummer: 80404231 | EAN: 8712061055043
Het productnummer van de fabrikant is 80404231. Het EAN nummer is 8712061055043. Het interne artikelnummer is 20430058.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kopdiameter | 7 mm |
| Kophoogte | 2.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Fischer BOUT RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22664535
Fabrikantnummer: 81504231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663297
Fabrikantnummer: 80604231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663298
Fabrikantnummer: 80604232
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663299
Fabrikantnummer: 80604233
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS200
Artikelnummer: 22663765
Fabrikantnummer: 80704231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662697
Fabrikantnummer: 80504232
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662698
Fabrikantnummer: 80504233
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662696
Fabrikantnummer: 80504231