Fischer TAPBOUT M6X10 RVS DS200 - 80106131
Artikelnummer: 20523525 | Fabrikantnummer: 80106131 | EAN: 8712061298921
Het productnummer van de fabrikant is 80106131. Het EAN nummer is 8712061298921. Het interne artikelnummer is 20523525.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 10 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 20430033
Fabrikantnummer: 80406131
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 22662931
Fabrikantnummer: 80506131
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 22662932
Fabrikantnummer: 80506132
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 22662933
Fabrikantnummer: 80506133
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 22663537
Fabrikantnummer: 80606131