Fischer TAPBOUT M6X25 RVS DS200 - 80106271
Artikelnummer: 20523555 | Fabrikantnummer: 80106271 | EAN: 8712061053674
Het productnummer van de fabrikant is 80106271. Het EAN nummer is 8712061053674. Het interne artikelnummer is 20523555.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 20430091
Fabrikantnummer: 80406271
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006271 DS200
Artikelnummer: 22660540
Fabrikantnummer: 80006271
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662973
Fabrikantnummer: 80506271
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662974
Fabrikantnummer: 80506272
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662975
Fabrikantnummer: 80506273