Fischer VEERRING M6 ELV DS1000 - 29106001
Artikelnummer: 20529248 | Fabrikantnummer: 29106001 | EAN: 8712061022854
Het productnummer van de fabrikant is 29106001. Het EAN nummer is 8712061022854. Het interne artikelnummer is 20529248.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 1.6 mm |
| Binnendiameter | 6.1 mm |
| Buitendiameter | 11.8 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 6 |
| Model | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Fischer Asf carrosseriering M6 Ø6.4x14x1.5MM elektrolytisch verzinkt staal
Artikelnummer: 10378399
Fabrikantnummer: 27306001
Fischer ZESK.BOUT M6X40 DS200
Artikelnummer: 20512815
Fabrikantnummer: 02606371
Fischer TAPBOUT M6X50 ELV DS200
Artikelnummer: 20523463
Fabrikantnummer: 02806401
ASF Schroef/bout | 02806131
Artikelnummer: 20523478
Fabrikantnummer: 02806131
Fischer TAPBOUT M6X25 ELV DS200
Artikelnummer: 20523485
Fabrikantnummer: 02806271
ASF 02806371 Schroef/bout | 2806371
Artikelnummer: 20523492
Fabrikantnummer: 02806371
Fischer TAPBOUT M6X45 ELV DS200
Artikelnummer: 20523512
Fabrikantnummer: 02806391
Fischer TAPBOUT M6X16 ELV DS200
Artikelnummer: 20523516
Fabrikantnummer: 02806201
Fischer TAPBOUT M6X20 ELV DS200
Artikelnummer: 20523522
Fabrikantnummer: 02806231
ASF Fischer 02806311 Tapbout | 2806311
Artikelnummer: 20523535
Fabrikantnummer: 02806311
Fischer TAPBOUT M6X12 ELV DS200
Artikelnummer: 20523540
Fabrikantnummer: 02806151
Fischer TAPBOUT M6X60 ELV DS200
Artikelnummer: 20523556
Fabrikantnummer: 02806441
Fischer TAPBOUT M6X35 ELV DS200
Artikelnummer: 20523567
Fabrikantnummer: 02806341
Fischer SCHT.VR 12.5X6.2X0.7 DS25
Artikelnummer: 20529251
Fabrikantnummer: 28806001
Fischer SLTRING M6 ELV DS1000
Artikelnummer: 20453783
Fabrikantnummer: 25106001
ASF Fischer Sluitring | 28106001
Artikelnummer: 20453789
Fabrikantnummer: 28106001
Fischer DRDSTANG M6X300 4.8 DS500
Artikelnummer: 22637270
Fabrikantnummer: 21106300
Fischer ZESKBOUT 00206201 DS200
Artikelnummer: 22659379
Fabrikantnummer: 00206201
Asf Draadstang verzinkt M6 1MTR
Artikelnummer: 20280201
Fabrikantnummer: 20106010