Astro VHF/uhf-versterker retourgeschikt 1-in 5-uit 7DB retour actief 3DB 5-65 MHZ 104515 - 214053
Artikelnummer: 10858555 | Fabrikantnummer: 214053 | EAN: 4026187131791
Het productnummer van de fabrikant is 214053. Het EAN nummer is 4026187131791. Het interne artikelnummer is 10858555.
Astro AL5R VHF/UHF versterker
| Klasse |
Versterker voor ontvangsttechniek
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Astro
Toon alle producten van Astro |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal uitgangen | 5 |
| Netadapter | Bijgevoegd |
| Vereffenaar | Nee |
| Versterking UHF | 7 dB |
| Aansluitwijze | F-connector |
| Afstandvoeding | Nee |
| Signaalverzwakker | Ja |
| Versterking VHF | 7 dB |
| Terugkanaal | Actief |
| Frequentie terugkanaal | 5-65 MHz |
| Versterking terugkanaal | 3 dB |
| Model | Huisaansluitversterker |
| Categorieën |
Antenneversterker
Coax en data |
Astro F-connector F-male voor C12/HD9+/tel100 krimp
Artikelnummer: 10485223
Fabrikantnummer: CLF56A
Artikelnummer: 10858555
Fabrikantnummer: 214053