Aura Tuimelschakelaar, aluminium, symbool auf- en A schakelaartuimelaa - 00111811
Artikelnummer: 26637420 | Fabrikantnummer: 00111811 | EAN: 4010105111811
Omschrijving
Aura tuimelschakelaar, aluminium, symbool AUF- en A Schakelaartuimelaa
Het productnummer van de fabrikant is 00111811. Het EAN nummer is 4010105111811. Het interne artikelnummer is 26637420.
Aanvullende informatie
Aura tuimelschakelaar, aluminium, symbool AUF- en A Schakelaartuimelaars voor montage op PEHA-schakelaar basiselementen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
AURA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Opdruk/indicatie | Symbool "pijlen" |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Tweedelige wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Aura Tuimelschakelaar, aluminium, symbool auf- en A schakelaartuimelaa
Artikelnummer: 26637420
Fabrikantnummer: 00111811