Bachmann Inbouw stopcontacten Loop In charge - 1X 230V + 1X usb A/C 22W charger - 0,2M GST O.G. - ZW - 938.203
Artikelnummer: 24107331 | Fabrikantnummer: 938.203 | EAN: 4057298168543
Het productnummer van de fabrikant is 938.203. Het EAN nummer is 4057298168543. Het interne artikelnummer is 24107331.
LOOP IN CHARGE - 1x 230V + 1x USB A/C 22W charger - 0,2m GST o.g. - zwart
De LOOP IN CHARGE is een inbouwstopcontact dat zowel functioneel als stijlvol is. Dit innovatieve product combineert een klassiek stopcontact met een modern USB-oplaadpunt, waardoor je snel en eenvoudig apparaten kunt opladen.
Flexibele Oplaadoplossing voor Elke Tafel
Dankzij de eenvoudige installatie maakt de LOOP IN CHARGE van elke tafel een flexibel oplaadpunt. Het ronde inbouwstopcontact kan gemakkelijk en achteraf geïnstalleerd worden met een standaard boormaat van 80 mm. Met de 22 W USB-A/C oplader, die geschikt is voor snelladen, kun je op elk moment je apparaten van stroom voorzien.
Geordende Kabeldoorvoer
De geïntegreerde kabeldoorvoer houdt losse kabels netjes gebundeld. Als de doorvoer niet wordt gebruikt, zorgt een rubber afdekplaatje voor een opgeruimde indruk.
Belangrijkste Kenmerken:
- Functioneel en Stijlvol: Een combinatie van een klassiek stopcontact en een modern USB-oplaadpunt.
- Eenvoudige Installatie: Geschikt voor achteraf installatie met een standaard boormaat van 80 mm.
- Snelladen: 22 W USB-A/C oplader voor snel en efficiënt opladen.
- Geordende Kabels: Geïntegreerde kabeldoorvoer met rubber afdekplaatje voor een nette uitstraling.
De LOOP IN CHARGE biedt een praktische en elegante oplossing voor het opladen van je apparaten, waarbij functionaliteit en design hand in hand gaan.
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Inbouwdiepte | 73 mm |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Hoogte | 73 mm |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter | 79 mm |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Bachmann Inbouw stopcontacten Loop In charge - 1X 230V + 1X usb A/C 22W charger - 2,0M ra - zwart
Artikelnummer: 24107328
Fabrikantnummer: 938.201
Bachmann Inbouw stopcontacten Loop In charge - 1X 230V + 1X usb A/C 22W charger - 0,2M GST O.G. - wi
Artikelnummer: 24107329
Fabrikantnummer: 938.303
Bachmann Inbouw stopcontacten Loop In charge - 1X 230V + 1X usb A/C 22W charger - 2,0M ra - wit
Artikelnummer: 24107330
Fabrikantnummer: 938.301
Bachmann Inbouw stopcontacten Loop In charge - 1X 230V + 1X usb A/C 22W charger - 0,2M GST O.G. - ZW
Artikelnummer: 24107331
Fabrikantnummer: 938.203
Bachmann
» Meer informatie over BachmannArtikelnummer: 24107331
Fabrikantnummer: 938.203