Bachmann Twist 1x230v ra+2x keystone 0,2M GST zwart mat - 931.133
Artikelnummer: 23708322 | Fabrikantnummer: 931.133 | EAN: 4057298053023
Omschrijving
TWIST - 1x 230V RA + 2x keystone uitsp. - 0,2m GST o.g. - zwart mat
Het productnummer van de fabrikant is 931.133. Het EAN nummer is 4057298053023. Het interne artikelnummer is 23708322.
Aanvullende informatie
Twist - 1x 230V RA + 2x keystone - 0,2 m GST o.g. - zwart mat
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwdiepte | 40 mm |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Hoogte | 42.5 mm |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter | 115 mm |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal lege moduleplaatsen | 2 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Bachmann
» Meer informatie over Bachmann
Huidige product
Bachmann Twist 1x230v ra+2x keystone 0,2M GST zwart mat
Artikelnummer: 23708322
Fabrikantnummer: 931.133