Bachmann Inbouw stopcontacten Twist 2 - 1X 230V ra + 1X usb A/C CHRGR - 0,2M GST O.G. - vierkant - Z - 946.013
Artikelnummer: 26718300 | Fabrikantnummer: 946.013 | EAN: 4057298129223
Omschrijving
TWIST 2 - 1x 230V RA + 1x USB A/C chrgr - 0,2m GST o.g. - vierkant - z
Het productnummer van de fabrikant is 946.013. Het EAN nummer is 4057298129223. Het interne artikelnummer is 26718300.
Aanvullende informatie
Twist 2 - 1x 230V RA + 1x USB A/C chrgr - 2m RA (montagestekker los bijgeleverd) - vierkant - zilver
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Breedte | 115 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Vierkant |
| Inbouwdiepte | 40 mm |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Hoogte | 42.5 mm |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Bachmann
» Meer informatie over Bachmann
Huidige product
Bachmann Inbouw stopcontacten Twist 2 - 1X 230V ra + 1X usb A/C CHRGR - 0,2M GST O.G. - vierkant - Z
Artikelnummer: 26718300
Fabrikantnummer: 946.013