Bachmann Inbouw stopcontacten Elevator - 2X 230V ra - 2M ra (stekker los bijgeleverd) - RVS look - 928.002
Artikelnummer: 22513150 | Fabrikantnummer: 928.002 | EAN: 4016514066957
Omschrijving
ELEVATOR - 2x 230V RA - 2m RA (stekker los bijgeleverd) - RVS look
Het productnummer van de fabrikant is 928.002. Het EAN nummer is 4016514066957. Het interne artikelnummer is 22513150.
Aanvullende informatie
Elevator
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Vorm | Rond |
| Lengte | 230 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 114 mm |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Inbouwdiepte | 135 mm |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter | 114 mm |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Bachmann
» Meer informatie over Bachmann
Huidige product
Bachmann Inbouw stopcontacten Elevator - 2X 230V ra - 2M ra (stekker los bijgeleverd) - RVS look
Artikelnummer: 22513150
Fabrikantnummer: 928.002