Bachmann Opbouw stopcontacten Desk Style - 2X 230V ra + 1X usb A/C CHRGR - 0,2M GST O.G. - incl. kle - BM0028978
Artikelnummer: 26731686 | Fabrikantnummer: BM0028978 | EAN: 4057298239571
Omschrijving
DESK STYLE - 2x 230V RA + 1x USB A/C chrgr - 0,2m GST o.g. - incl. kle
Het productnummer van de fabrikant is BM0028978. Het EAN nummer is 4057298239571. Het interne artikelnummer is 26731686.
Aanvullende informatie
DESK STYLE - 2x 230V RA + 1x USB A 18W lader en 1x USB C 22W lader - 0,2m GST o.g. - incl. klem - zwart
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Opbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Breedte | 230 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 82 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Model | Opbouw montage |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Bachmann
» Meer informatie over Bachmann
Huidige product
Bachmann Opbouw stopcontacten Desk Style - 2X 230V ra + 1X usb A/C CHRGR - 0,2M GST O.G. - incl. kle
Artikelnummer: 26731686
Fabrikantnummer: BM0028978