Bachmann PIX I DEKSELSET RVS - 926.100
Artikelnummer: 22823031 | Fabrikantnummer: 926.100 | EAN: 4057298021527
Omschrijving
Bachmann deksel voor doos op wand/plafond
Het productnummer van de fabrikant is 926.100. Het EAN nummer is 4057298021527. Het interne artikelnummer is 22823031.
Aanvullende informatie
Pix - dekselset - rvs look
Specificaties
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bachmann
Toon alle producten van Bachmann |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 68 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Diepte | 5 mm |
| Bevestigingswijze | Klik |
| Diameter | 56 mm |
| Lengte | 46.5 mm |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Montagedeksel |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Bachmann
» Meer informatie over Bachmann
Huidige product