Bailey Speciaallamp par36 NSP schroef halogeen 50W 12V - 142710
Artikelnummer: 22810661 | Fabrikantnummer: 142710 | EAN: 8714681427101
Het productnummer van de fabrikant is 142710. Het EAN nummer is 8714681427101. Het interne artikelnummer is 22810661.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Sealed beam
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 50 W |
| Voet | Overig |
| Lichtstroom | 750 lm |
| Totale lengte | 70 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Diameter | 112 mm |
| Brandstand | Overig |
| Filament | Enkelvoudige gloeidraad |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Doorsnede reflector | 112 mm |
| Lichtsterkte | 12250 cd |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22810661
Fabrikantnummer: 142710