Bailey Adaptor xtsa 68 multi adapter 3-circuit zwart - 141023
Artikelnummer: 21381572 | Fabrikantnummer: 141023 | EAN: 8714681410233
Het productnummer van de fabrikant is 141023. Het EAN nummer is 8714681410233. Het interne artikelnummer is 21381572.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 33 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Armatuuraansluitadapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bailey Accessoires ga 510 koord grip voor 3-circuit multi adapter zwart kunststof
Artikelnummer: 21502446
Fabrikantnummer: 141024
Artikelnummer: 21381572
Fabrikantnummer: 141023