Bailey Halogeen reflectorlamp aluline 6434 B15D 2800K 20W - 20400033070
Artikelnummer: 20790090 | Fabrikantnummer: 20400033070 | EAN: 8714681330708
Het productnummer van de fabrikant is 20400033070. Het EAN nummer is 8714681330708. Het interne artikelnummer is 20790090.
Kleurtemperatuur
BAI Aluline 37 GBE 6434FR AR37 Ba15d 12V 20W 18° Mat Aluminium 230Lumen 1000cd 38x41mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 20 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Voet | B15d |
| Diameter | 38 mm |
| Lichtsterkte | 1000 cd |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Ja |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Stralingshoek | 18 ° |
| Gemiddelde nom. levensduur | 4000 h |
| ANSI | GBE |
| Totale lengte | 41 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | AR37 |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20790090
Fabrikantnummer: 20400033070