Bailey Halogeen reflectorlamp aluline 6439 B15D 2800K 50W - 20400033077
Artikelnummer: 20858143 | Fabrikantnummer: 20400033077 | EAN: 8714681330777
Het productnummer van de fabrikant is 20400033077. Het EAN nummer is 8714681330777. Het interne artikelnummer is 20858143.
Kleurtemperatuur
BEE Aluline 56 GBK 6439 AR56 Ba15d 12V 50W 25° Helder Aluminium 830 lumen 2500cd 56x58mm Laagvolt halogeen reflectorlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | B15d |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Totale lengte | 58 mm |
| Lichtsterkte | 2200 cd |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 57 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Coolbeam | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 4000 h |
| ANSI | GBK |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | AR56 |
| Kleur | Kleurloos |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20858143
Fabrikantnummer: 20400033077