Bailey Automotive H1 12V 55W P14.5S plus 150% 2ST - 147002
Artikelnummer: 26580795 | Fabrikantnummer: 147002 | EAN: 8714681470022
Het productnummer van de fabrikant is 147002. Het EAN nummer is 8714681470022. Het interne artikelnummer is 26580795.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 62.5 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Voet | P14,5s |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 55 W |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | H1 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Bailey Automotive H1 12V 55W P14.5S plus 80% pure white 2ST
Artikelnummer: 26580790
Fabrikantnummer: 146997