Bailey Automotive H4 24V 75/70W P43T plus 80% pure white 2ST - 147000
Artikelnummer: 26580793 | Fabrikantnummer: 147000 | EAN: 8714681470008
Het productnummer van de fabrikant is 147000. Het EAN nummer is 8714681470008. Het interne artikelnummer is 26580793.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 17 mm |
| Totale lengte | 82 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Voet | P43t |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 75 W |
| Nom. vermogen gloeidraad 2 | 70 W |
| Normaanduiding (ECE) | H4 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Bailey Automotive H4 24V 75/70W P43T plus 50% 2ST
Artikelnummer: 26580787
Fabrikantnummer: 146995
Artikelnummer: 26580793
Fabrikantnummer: 147000