Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) grijs B8,5D 24V - AB85D2412
Artikelnummer: 20846226 | Fabrikantnummer: AB85D2412 | EAN: 8714681000090
Het productnummer van de fabrikant is AB85D2412. Het EAN nummer is 8714681000090. Het interne artikelnummer is 20846226.
BEE B8.5d 24V 1.2W Helder Grijs 7x23.5mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 1.2 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Voet | B8,5d |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Totale lengte | 23.5 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846226
Fabrikantnummer: AB85D2412