Bailey Ba15d C35 240V 3W flicker flame - CB598240003FF
Artikelnummer: 20845501 | Fabrikantnummer: CB598240003FF | EAN: 8714681019504
Het productnummer van de fabrikant is CB598240003FF. Het EAN nummer is 8714681019504. Het interne artikelnummer is 20845501.
Bailey Neon Flicker Flame Kaars C35 Ba15d 240V 3W Helder 35x97mm Gloeilamp
BAI Neon Flicker Flame Kaars C35 Ba15d 240V 3W Helder 35x97mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 3 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | B15d |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Totale lengte | 97 mm |
| Flakkerkaarslamp | Ja |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Helder |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |