Bailey Ba15d halogen 12V 5W clear - HB15012005
Artikelnummer: 23267395 | Fabrikantnummer: HB15012005 | EAN: 8714681069073
Het productnummer van de fabrikant is HB15012005. Het EAN nummer is 8714681069073. Het interne artikelnummer is 23267395.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Nom. stroom | 416 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Halogeen | Ja |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Totale lengte | 37.5 mm |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |