Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) helder ba15d 6V - AD4506018
Artikelnummer: 20846479 | Fabrikantnummer: AD4506018 | EAN: 8714681001301
Het productnummer van de fabrikant is AD4506018. Het EAN nummer is 8714681001301. Het interne artikelnummer is 20846479.
BAI Kogel S25 Ba15d 6V 18W Helder 25x47mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 25 mm |
| Voet | BA15d |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 47 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 18 W |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846479
Fabrikantnummer: AD4506018