Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba15d 48V gloeilamp - B30048003
Artikelnummer: 20845480 | Fabrikantnummer: B30048003 | EAN: 8714681013564
Het productnummer van de fabrikant is B30048003. Het EAN nummer is 8714681013564. Het interne artikelnummer is 20845480.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba15d Buis 14x30mm 48V 60mA 0.06A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Voet | BA15d |
| Diameter | 14 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 13-13MM
Artikelnummer: 20064647
Fabrikantnummer: LAMPEXT4
Artikelnummer: 20845480
Fabrikantnummer: B30048003