Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac ba15d 235V led - LB3003A235Y
Artikelnummer: 20331395 | Fabrikantnummer: LB3003A235Y | EAN: 8714681101711
Het productnummer van de fabrikant is LB3003A235Y. Het EAN nummer is 8714681101711. Het interne artikelnummer is 20331395.
BAI Miniatuur 3LED Ba15d Buis 16x31mm 235V/AC 10mA 0.01A 2.35W Geel 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA15d |
| Totale lengte | 31 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 10 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.35 - 2.35 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20331395
Fabrikantnummer: LB3003A235Y