Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ba15d 300V gloeilamp - B35300010
Artikelnummer: 21033675 | Fabrikantnummer: B35300010 | EAN: 8714681208724
Het productnummer van de fabrikant is B35300010. Het EAN nummer is 8714681208724. Het interne artikelnummer is 21033675.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | BA15d |
| Nom. stroom | 33 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 300 - 300 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033675
Fabrikantnummer: B35300010