Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba15d 30V gloeilamp - B35030010
Artikelnummer: 20062580 | Fabrikantnummer: B35030010 | EAN: 8714681014004
Het productnummer van de fabrikant is B35030010. Het EAN nummer is 8714681014004. Het interne artikelnummer is 20062580.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba15d Buis 16x35mm 30V 10W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Nom. stroom | 333 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Artikelnummer: 10429882
Fabrikantnummer: LAMPEXT5
Artikelnummer: 20062580
Fabrikantnummer: B35030010