Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba15d 30V gloeilamp - B35030005
Artikelnummer: 20062574 | Fabrikantnummer: B35030005 | EAN: 8714681013977
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 16mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA15d, lampspanning 30V, totale lengte 35mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 167mA, 5W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is B35030005. Het EAN nummer is 8714681013977. Het interne artikelnummer is 20062574.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Ba15d Buis 16x35mm 30V 5W Helder 21lm 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Ba15d Buis 16x35mm 30V 5W Helder 21lm 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Ba15d Buis 16x35mm 30V 5W Helder 21lm 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lichtstroom | 21 lm |
| Voet | BA15d |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Nom. stroom | 167 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba15d 30V gloeilamp
Artikelnummer: 20062574
Fabrikantnummer: B35030005