Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba15d 24V gloeilamp - B45024015
Artikelnummer: 20062622 | Fabrikantnummer: B45024015 | EAN: 8714681014691
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, diameter 16mm, lampspanning 24V, voet BA15d, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, temperatuur 2700K, totale lengte 45mm, 15W, energie-efficiëntieklasse E, gemiddelde nom. levensduur 2000u
Het productnummer van de fabrikant is B45024015. Het EAN nummer is 8714681014691. Het interne artikelnummer is 20062622.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Ba15d Buis 16x45mm 24V 15W Helder 2000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Ba15d Buis 16x45mm 24V 15W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Ba15d Buis 16x45mm 24V 15W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Totale lengte | 45 mm |
| Nom. stroom | 625 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba15d 24V gloeilamp
Artikelnummer: 20062622
Fabrikantnummer: B45024015