Bailey Miniature bayonet cap ba15d signaleringslamp 2700K 32LM 24V 6.5W 16MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - B45024006
Artikelnummer: 10570726 | Fabrikantnummer: B45024006 | EAN: 8714681014653
Het productnummer van de fabrikant is B45024006. Het EAN nummer is 8714681014653. Het interne artikelnummer is 10570726.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba15d Buis 16x45mm 24V 6.5W Helder 32lm 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA15d |
| Totale lengte | 45 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lichtstroom | 32 lm |
| Lampvermogen | 6.5 - 6.5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Nom. stroom | 271 mA |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 10570726
Fabrikantnummer: B45024006