Bailey Ba15d t16x54 36-45V 6-10W C-2F - B54040010
Artikelnummer: 20845452 | Fabrikantnummer: B54040010 | EAN: 8714681015872
Het productnummer van de fabrikant is B54040010. Het EAN nummer is 8714681015872. Het interne artikelnummer is 20845452.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Ba15d Buis 16x54mm 36-45V 6-10W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Ba15d Buis 16x54mm 36-45V 6-10W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Voet | BA15d |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 36 - 45 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 6 - 10 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Nom. stroom | 222 mA |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Artikelnummer: 10429882
Fabrikantnummer: LAMPEXT5