Bailey Speciaallamp 25x46 10W 6V - P0068014
Artikelnummer: 21033423 | Fabrikantnummer: P0068014 | EAN: 8714681123522
Het productnummer van de fabrikant is P0068014. Het EAN nummer is 8714681123522. Het interne artikelnummer is 21033423.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 10 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 25 mm |
| Lichtstroom | 90 lm |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 46 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Brandstand | Willekeurig |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lichtpunthoogte | 27 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |