Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) helder ba15s 24V - AS5824035
Artikelnummer: 21033204 | Fabrikantnummer: AS5824035 | EAN: 8714681005750
Het productnummer van de fabrikant is AS5824035. Het EAN nummer is 8714681005750. Het interne artikelnummer is 21033204.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 36 mm |
| Totale lengte | 58 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Voet | BA15s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 35 W |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033204
Fabrikantnummer: AS5824035