Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) helder ba15s 6V - AS4506025
Artikelnummer: 20845679 | Fabrikantnummer: AS4506025 | EAN: 8714681005217
Het productnummer van de fabrikant is AS4506025. Het EAN nummer is 8714681005217. Het interne artikelnummer is 20845679.
BAI Kogel S25 Ba15s 6V 25W Helder 25x47mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 25 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 47 mm |
| Voet | BA15s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 25 W |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845679
Fabrikantnummer: AS4506025