Bailey Indicatie- en signaleringslamp helder 110V - TS545110010
Artikelnummer: 22748160 | Fabrikantnummer: TS545110010 | EAN: 8714681158241
Het productnummer van de fabrikant is TS545110010. Het EAN nummer is 8714681158241. Het interne artikelnummer is 22748160.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 90 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 45 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22748160
Fabrikantnummer: TS545110010